شنبه 28 مرداد 1396
اخبار دانشکده
23

چاپ دو مقاله ISI حاصل از پروژه های کلاسی دانشجویان ارشد زبان انگلیسی

 چاپ دو مقاله  ISI حاصل از پروژه های کلاسی دانشجویان ارشد زبان انگلیسی

مقالات خانم ها خداکرمی و اباذری از فارغ التحصیلان رشته آموزش زبان انگلیسی در دو مجله نمایه شده در (ISI (Web of Science به چاپ رسید. پژوهش های منعکس شده در این مقالات مربوط به دو درس سمینار و جامعه شناسی زبان است که توسط آقای دکتر سید عبدالحمید میرحسینی در مقطع کارشناسی ارشد این رشته در سال تحصیلی 94-93 ارائه شد.

یکی از این دو مقاله به عنوان اثر مشترک دکتر میرحسینی و خانم سپیده خداکرمی (فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آموزش-محور آموزش زبان انگلیسی – درس سمینار) و دیگری به عنوان اثر مشترک ایشان و خانم پریسا اباذری (فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آموزشی-پژوهشی آموزش زبان انگلیسی – درس جامعه شناسی زبان) به چاپ رسیده است.

پژوهش اول که در قالب مقاله ای در مجله Journal of Multicultural Discourses (انتشاراتTaylor and Francis ) منتشر شده است، به مساله سیاست گذاری های رسمی آموزش زبان انگلیسی در کشور و مقایسۀ آنها با برخی سیاست های نهفته در فعالیت های آموزشی تعدادی از مؤسسات آموزش زبان می پردازد.

صفحه مقاله در وبگاه مجله: Mirhosseini & Khodakarami

مقاله حاصل از پژوهش دیگر در مجله Open Linguistics (انتشارات De Gruyter) چاپ شده است و موضوع مورد بررسی در آن عبارت است از نگرش های زبانی گویشوران دوزبانه در شهر تبریز نسبت به زبان های فارسی و آذری.  

دسترسی به مقاله از طریق وبگاه مجله: Mirhosseini & Abazari

تعداد مشاهده خبر: (544)
کد خبر: 244
  •  چاپ دو مقاله  ISI حاصل از پروژه های کلاسی دانشجویان ارشد زبان انگلیسی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو اخبار