۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر
شوراها و كارگروه هاي تخصصي
 شوراي آموزشي و برنامه ريزي دانشكده
دكتر سوسن قهرماني قاجار: رئيس دانشكده
دكتر ماندانا نوربخش: معاون آموزشي و مدير تحصيلات تكميلي
دكتر شهلا بختياري: معاون پژوهشي و اجرايي
دكتر مهين پناهي: مدير گروه فارسي
دكترمحمد رضا باراني: مدير گروه تاريخ
دكتر سيده سوسن مرندي: مدير گروه انگليسي
دكتر رقيه رستم پور: مدير گروه عربي
دكتر فريبا قطره: مدير گروه زبانشناسي
دكتر سعيده دست آموز: مدير گروه روسي
دكتر ناهيد جليلي مرند: مدير گروه فرانسه
 شوراي تحصيلات تكميلي دانشكده
دكتر ماندانا نوربخش: معاون آموزشي و مدير تحصيلات تكميلي
دكتر سيمين فصيحي: نماينده گروه تاريخ
دكتر سهيلا صلاحي مقدم: نماينده گروه فارسي
دكتر ناهيد جليلي مرند: نماينده گروه فرانسه
دكتر آزيتا عباسي: نماينده گروه زبانشناسي
دكتر ريحانه ملازاده: نماينده گروه عربي
دكتر فهيمه پارسائيان: نماينده گروه انگليسي
 شواري پژوهش دانشكده
دكتر شهلا بختياري: معاون پژوهشي دانشكده
دكتر حسين فقيهي: نماينده پژوهشي گروه فارسي
دكتر ماندانا نوربخش: نماينده پژوهشي گروه زبانشناسي
دكتر محمدرضا باراني: نماينده پژوهشي گروه تاريخ
دكتر سيد عبدالحميد ميرحسيني: نماينده پژوهشي گروه انگليسي
دكتر شراره چاوشيان: نماينده پژوهشي گروه فرانسه
دكتر فاطمه اكبري زاده: نماينده پژوهشي گروه عربي
خانم ناهيده كلاشي: نماينده پژوهشي گروه روسي
 شوراي ترفيع دانشكده
  دكتر ماندانا نوربخش: معاون آموزشي و مدير تحصيلات تكميلي
پريسا شكري: كارشناس ترفيع دانشكده
دكتر محمد امير شيخ نوري: نماينده ترفيع گروه تاريخ
دكتر ذوالفقار علامي: نماينده ترفيع گروه فارسي
دكتر مينا جيگاره: نماينده ترفيع گروه عربي
دكترمحسن شيرازي زاده: نماينده ترفيع گروه انگليسي
دكتر فريده حق بين: نماينده ترفيع گروه زبانشناسي
دكتر لادن معتمدي: نماينده ترفيع گروه فرانسه
دكتر سعيده دست آموز: نماينده ترفيع گروه روسي
 شوراي راهبردي دانشكده
 دكتر سوسن قهرماني قاجار: رئيس دانشكده
دكتر ماندانا نوربخش: معاون آموزشي و مدير تحصيلات تكميلي
دكتر شهلا بختياري: معاون پژوهشي و اجرايي
دكتر محمد رحيم احمدي: عضو هيئت علمي گروه فرانسه
خانم سميه وكيلي: عضو دائمي شوراي راهبردي
خانم بهنوش جووري: عضو دائمي شوراي راهبردي
خانم مريم شيردل پور: عضو دائمي شوراي راهبردي

كارگروه هاي دانشكده ادبيات
 كارگروه برنامه عملياتي سال 95 دانشكده
دكتر سوسن قهرماني قاجار: رئيس دانشكده
دكتر ماندانا نوربخش: معاون آموزشي و مدير تحصيلات تكميلي
دكتر شهلا بختياري: معاون پژوهشي و اجرايي
دكتر زهره نفيسي: نماينده عملياتي گروه انگليسي
دكتر لادن معتمدي: نماينده عملياتي گروه فرانسه
دكتر وحيده مطهري: نماينده عملياتي گروه عربي
خانم ناهيده كلاشي: نماينده عملياتي گروه روسي
خانم سميه وكيلي: عضو دائمي شوراي راهبردي دانشكده
خانم بهنوش جووري: عضو دائمي شوراي راهبردي دانشكده
خانم مريم شيردل پور: عضو دائمي شوراي راهبردي دانشكده
خانم ندا عالمي: عضو كميته ارتقاء وبگاه دانشكده
خانم مرضيه معمار: عضو كميته ارتقاء وبگاه دانشكده
خانم پريسا شكري:نماينده عملياتي آموزش
خانم سميه حسن پور:نماينده عملياتي كاركنان دانشكده
 كارگروه ارتقاي وب گاه دانشكده
دكتر سوسن قهرماني قاجار: رئيس دانشكده
دكتر ماندانا نوربخش: معاون آموزشي و مدير تحصيلات تكميلي
دكتر شهلا بختياري: معاون پژوهشي و اجرايي
دكتر سپيده يگانه : نماينده گروه فارسي
دكتر هديه تقوي: نماينده گروه تاريخ
دكتر لادن معتمدي:نماينده گروه فرانسه
دكتر ليلا تاجيك: نماينده گروه انگليسي
دكتر فاطمه اكبري زاده: نماينده گروه عربي
دكتر فريبا قطره: نماينده گروه زبانشناسي
خانم ناهيده كلاشي: نماينده گروه روسي
خانم سميه وكيلي: نماينده كتابخانه در وبگاه
خانم بهنوش جووري: نماينده پژوهش در وبگاه
خانم مريم شيردل پور: نماينده مركز چند رسانه اي در وبگاه
خانم ندا عالمي: نماينده اجرايي وبگاه
خانم مرضيه معمار: نماينده اجرايي وبگاه
خانم پريسا شكري: نماينده آموزش در وبگاه
 
تاریخ به روز رسانی:
1396/09/19
تعداد بازدید:
212
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.